O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 363
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Masz rację, ewidentnie Messi nie jest graczem na miarę klasy światowej. Bo się czasem nie wraca.

0

Tak, i co w związku z tym? Będziesz insynuował, że to dzięki Franco te wszystkie tytuły?

0

I po co ten news? Katalońskie media już muszą pokazać, że ten Pirlo nie jest taki dobry, bo Pajac wybronił jego podcinkę w meczu o Pora.

0

Chyba kpisz. Messi wlaśnie jest przykładem tego, że wybitna jednostka może sama wygrać spotkanie. Xavi jest najlepszy? W czym? Przecież bez Xaviego Barcelona gra równie dobrze jak z Xavim. A rzeczony Messi gra na pozycji Xaviego z równym powodzeniem co rzeczony.

0

Ciekawy tekst, ale nie zgadzam się w kilku kwestiach. Y. Toure na pewno nie jest graczem jednego wymiaru. To prawdopodobnie najlepszy ofensywnie piłkarz grający na pozycji defensywnego pomocnika. Ma wspaniały drybling i technikę oraz mocne, precyzyjne uderzenie. Jest bramkostrzelny. Bardziej jednowymiarowy jest raczej Busquets, który potrafi bronić, ale nie atakować. Co do formy z 2010 roku to polecam obejrzeć mecz z Interem na Camp Nou - Toure wówczas zagrał w pierwszym składzie i OŚMIESZYŁ Milito, który wtedy był w niesamowitym gazie. To było coś niewiarygodnego. Grał o wiele rzadziej, ale zawsze jak wchodził na boisko prezentował się co najmniej bardzo dobrze. Yaya Toure to najlepszy defensywny pomocnik na świecie i pokazuje to co tydzień w barwach Manchesteru City. Busquets jest drugi. Nigdy nie dorówna reprezentantowi WKS. Busquets lepiej gra z pierwszej piłki, lepiej się ustawia, lepiej odbiera piłkę i może jest troszkę lepszy w obronie, ale Yaya Toure ma o wiele więcej zalet. Jest szybszy, silniejszy, lepszy w ofensywie, wspaniale gra głową, lepiej drybluje i wspaniale się zastawia. Poza tym - Yaya Toure to piłkarz z charyzmą. Nie daj się zwodzić za nos, ostro faulować, pobłażać. Rywale czuli przed nim respekt, a sam Y. Toure był w sytuacjach problematycznych świetnym ochroniarzem dla Messiego, czy Iniesty. A Busquets? Każdy wie, że to przerażająca cippka. Szkoda, że nie ma już Y. Toure w Barcelonie także z powodu rzutów rożnych - obecnie gola z głowy mogą strzelić tylko Puyol i Pique. No i czasem Keita, jeśli gra. Brawo za 'przeniósł swoje talenty', cieszy mnie fakt, żeś sympatyk NBA. Pozdrawiam.

Zobacz wszystkie

0

adan23 - w odbiorze Toure jest równie znakomity, poza tym czy bierzesz w ogóle pod uwagę warunki fizyczne? Jak sobie wyobrażasz środek pola Mascherano - Xavi - Iniesta, trzech knypków. W Barcelonie na DM musi grać ktoś wysoki, silny, dobrze grający głową. Mascherano może mieć tysiąc zalet, a jak przyjdzie do starcia z angielską drużyną, to będzie marnie.

0

Nie wierzę w to co robi Eto'o. Ale cóż, w sumie nikt nie powinien być zdziwiony jego nieskutecznością.

0

U nas też tak jest. 'This video is not available in your country'..

Żeby nie było, że offtopuję. Alves ma rację mówiąc, iż trzeba kontynuować ciężką pracę, by przyszły oczekiwane efekty.

0

dalexus - bo wówczas nagrodę przyznawano przed finałem. I tak w 1998 wygrał Ronaldo, który grał świetnie do finału, więc dostał nagrodę. W finale jednak zagrał słabo (tajemnicza zapadłość), 2 gole strzelił Zidane, który grał słaby turniej i potem Złotą Piłkę zgarnął właśnie Zidane, co było jawną kompromitacją. W 2002 roku tytuł MVP MŚ dostał Kahn, który bronił znakomicie aż do finału, gdzie jednak zawiódł wykładając piłkę Ronaldo. A Ronaldo z 8 golami został królem strzelców i potem dostał Złotą Piłkę.

Podsumowując: na starych zasadach wygrywał ktoś z finalistów MŚ, ZP zgarniał MŚ. Jak będzie teraz, nie wiadomo.

0

Cule a muerte - Real wydał więcej.

A Busquets jest symulantem, to oczywistość. Kto tego nie widzi, ten ślepyś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?